Beatus Spa Hakkında

SPA masajları son yılların yükselen trendi olarak günlük yaşamımızda yerini almış olsa da pek çok insan SPA kelimesini anlamını bilmeden telaffuz eder. Latince’de “Selus Per Aqua” olarak kullanılan ifade, baş harflerinden oluşan SPA kelimesine dönüşmüştür. “Sudan gelen sağlık” olarak dilimize çevrilebilir.

Beatus SPA olarak bizim hikâyemiz, daha sağlıklı, daha enerjik, daha aktif bir birey olmak adına bildiklerimizi insanlarla paylaşma isteğinden doğdu.

2011 yılında, List İstinye Suits ile başladığımız yolculuğumuz yıllar içinde saygın otel zincirlerinin bünyesinde yer almamızla devam etti. Misafirlerimizin beklentisini karşılamak ve ihtiyaç duydukları konfor ve huzuru sağlamak adına, her adımda daha dikkatli ve titiz olmaya özen gösterdik. Özellikle hijyen bakımından her zaman son derece hassas davrandık.
Masöz ve masörlerimizi Thaili ve Balili uzmanlar arasından seçtik. Masaj uygulamalarını en etkili ambiyanslarla deneyimlemeniz için detayları atlamadık.Bu çabanın karşılığını da misafirlerimizin yüzlerinde oluşan tebessümlerle aldık ve her an aynı itinayla hizmet vermeye devam ediyoruz

.