Ana Sayfa Masajlar

Masajlar

SPA klasikleri de diyebileceğimiz Antiselülit masajı, aromaterapi uygulamaları, manuel lenf drenaj, refleksoloji gibi temel uygulamalardan dilediğinizi seçerek, kendinizi profesyonel ellere bırakın. Çeşitli aromatik yağlarla vücudunuzda birikmiş stresten kurtulun ve yenilenin.

BEATUS İmza Masajı

Sert ve yumuşak teknikler bir arada kullanılarak seçtiğiniz aromatik yağlarla yapılan bu masaj kaslarınızı gevşetirken tüm stresinizi alacak.

Süre : 55 dk. / 90 dk.

Reflexoloji

Özel bir teknikle uygulanan bu masajda, ayaktaki belli noktalara yoğunlaşarak vücuttaki her türlü gerginlik giderilir.

Süre: 40dk.

Relax Masaj

Günlük hayatın yorucu etkilerini, kas ve iskelet sisteminizde stresten kaynaklanan yorgunluk ve ağrıları ortadan kaldırmak adına uygulanan bir masaj türüdür. Esas amaç gevşeme sağlamak olduğundan ritmi yavaştır ve baskı uygulanmaz. Çeşitli aromatik yağların da desteğiyle tüm vücudun rahatlaması sağlanır.

Süre: 40 dk.

Anti – Selülit Masajı

Karın bölgesine, kalçalara ve bacaklara uygulanan sert ve yoğun masaj hareketleriyle vücuttaki deformasyonu ve portakal görünümünü yok etmeye yardımcı, kan dolaşımını hızlandırıcı masajdır.

Süre : 40 dk.

Manuel Drenaj Masajı

Lenf drenajının görevi vücudun lenf sistemini harekete geçirmektir. Lenf sadece vücuttaki suyu atma, yumuşatma ve toksinlerden arındırma etkisiyle kalmaz, aynı zamanda organizmanın tüm savunma sisteminin taşıyıcısıdır.

Süre : 30 dk.

Derin Doku Masajı

Yorgunluk ve stres zaman zaman kas ve iskelet sisteminizde belli bölgelerde yoğunlaşır ve sürekli bir hal alan kronik ağrılara sebep olabilir. Bu gibi durumlarda uygulanan bir yöntem olan derin doku masajında problemli bölgeye sert bası uygulanarak vücudun dengeyi yakalaması sağlanır.

Süre: 55 dk.

Lokal Masaj

Lokal masaj vücudun belli bölgelerine özel uygulanan bir yöntemdir. Genellikle bel, boyun, kollar, bacaklar ve ayaklar gibi ağrının biriktiği alanlarda etkili ve faydalıdır. Bununla birlikte yüz, göğüs, kalça gibi bölgelere de rahatlıkla uygulanabilir.

Süre: 30 dk.

Abhyanga

Sıcak Ayurverdik yağ yavaşça vücuda dökülerek yapılan bu geleneksel masaj vücudun enerji kanallarını açarken, dolaşımı ve enerji akışını da hızlandırır. Bu masaj ayrıca bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve toksinleri atmanıza yardım eder. Bedeni, zihni ve ruhu dinlendirmek için birebirdir.

Süre: 55 dk.

Senkronik Abhayanga(Dört El Masajı)

İki çift el tarafından eş zamanlı olarak uygulanan bu masaj, enerji dolaşımınızı dengeler, vücudunuzu derinlemesine rahatlatır, ona enerji verir, ruhu sakinleştirir ve bedenin iç dengesini destekler.

Süre: 55 dk.

Shirodhara

Ayurvedik bir masaj türü olan Shirodhara, Eski Hindistan’dan dünyaya yayılmış ve büyüleyici etkisi ile günümüzde sıklıkla uygulanan masaj teknikleri arasında yerini almıştır. Alın ve baş bölgesinde özelleşmiştir. Sinir sistemini rahatlatan ve tüm vücudu gevşeten özel bir tekniktir. Baş ağrısı ve uykusuzluk sorunlarında etkili ve yararlıdır.

Süre: 40dk.

Shiroabhyanga

Abhyanga ve Shirodhara masajlarının birleşiminden oluşan bu masaj sizi rahatlatırken, vücudunuza uygulanan sıcak ve baharatlı yağlar be- deninizi, zihninizi ve ruhunuzu dinlendirecek.

Süre: 80 dk.

Asian Spell

Vücudunuzda enerji kanalları olduğunu biliyor musunuz? Peki bu kanallardaki tıkanıklıkların günlük yaşam kalitenizi, uykunuzu, dikkatinizi hatta duygusal tepkilerinizi bile etkilediğini? Enerji kanallarını uyandırmak amacı ile yapılan Asian Spell masaj tekniği vücudun basınç noktalarına odaklanarak, aromatik yağların da etkisi ile sizi dengeye kavuşturur, yeniler ve daha enerjik olmanıza katkı sağlar.

Süre: 55 dk.

Thai Masaj

Enerji akışını hızlandırmak ve kaslardaki stresi almak için belirli noktalara baskı uygulanan bu masaj tüm vücudun bir yer minderinde esnetilmesiyle son bulur.

Süre : 55 dk. / 80 dk.

Thai Ayak Masajı

Enerji akışını hızlandırmak ve kaslardaki stresi almak için ayaklara baskı uygulanarak yapılır.

Süre : 55 dk. / 80 dk.

Shiatsu

Bu geleneksel Japon masajının anlamı parmakla uygulanan baskıdır. Misafirimiz rahat bir giysiyle yerde uzanırken yapılan Shiatsu’da, terapist vücudun stresli noktaları rahatlatmak için ellerini, ayaklarını ve dizlerini kullanır.

Süre : 55 dk.

Caprice Altın Masaj

Süre: 55 dk.

Mandara Masajı (Dört El Masajı)

İki terapistin ritmik ve uyumlu hareketleriyle uygulanan bu masaj beş gele- neksel tarzı; Shiatsu, Thai, Lomi Lomi, İsveç ve Bali birleştirirken, dilediğiniz takdirde sizin seçtiğiniz stilde de yapılabilir.

Süre : 55 dk.

Lomi Lomi Nui

Kolların alt kısımları ile dirseklerin senkronize hareketleriyle uygulanarak bedeni rahatlatan bu masaj, Hawaii kültürünün önemli bir parçası olan tapınak masajlarının en alasıdır.

Süre: 80 dk.

Esmer Şeker Peeling

Cildimiz mevsim değişiminden, sıcak soğuk farklılıklarından etkilenir. Buna bir de zamanın etkisi eklendiğinde kırışıklıklar oluşması ve yıpranma kaçınılmaz olur. Bu olumsuz etkileri nötralize etmek adına esmer şeker peelingi son derece faydalı olacaktır. Cildin üst tabakasındaki kuru deriyi, cildi yıpratmadan temizlemeyi sağlayan bu uygulama hem doğal hem de etkili bir yöntemdir.

Süre: 25 dk.

Kahve Peeling

Kahve, uyandıran ve enerji veren etkisi ile pek çok insan için güne başlarken olmazsa olmalardan biridir. Bu mucize bitki sadece içildiğinde değil, cilde dıştan uygulandığında da muazzam bir etki gösterir. Kan dolaşımını hızlandırır, cildi besler, gözaltı morluklarının ortadan kalmasına yardımcı olur ve cildinizi tazeler.

Süre: 25 dk.

BEATUS Çift Masajı

Çiftler için özel olarak hazırlanmış masaj odamızdaki romantik atmosferin tadını çıkarın. Burada spa keyfiniz, etkileri tüm bedeninize yayılan bir ayak masajıyla başlayıp, baş ve yüz masajıyla son bulacak.

Süre: 55 dk.

BEATUS Romantik Çift Masajı

Çiftlere özel masajda olduğu gibi, burada da sizin için hazırlanmış odamızdaki romantik atmosferinin tadını çıkaracaksınız. Masajınız vücut peelingiyle başlayıp, kaslarınızdaki tüm gerginliği alan bir ayak masajıyla devam edecek, baş ve yüz masajıyla son bulacak. Daha sonra sizi dinlenme odasında taze meyvelerle ağırlayacağız.

Süre: 90 dk.

BEATUS Sonsuzluk Düeti (Kutlamalar İçin)

Tercihiniz doğrultusunda buhar odası veya saunada başlayan bakımınız hamamda keselenme ve köpük masajıyla devam eder. Çiftlere özel odamızın romantik atmosferinde ayak, baş ve yüz masajından oluşan bakımınızı tamamlayabilir, ardından dinlenme odasında taze meyve ikramımızın tadını çıkarabilirsiniz.

Süre : 120 dk.

Jet-Lag Paketi

Vücudun yeni bir zaman dilimine alışması zorlu bir süreçtir. Bu esnada yorgunluk, stres, su kaybı ve kramp gibi rahatsızlıklar yaşanabilir. Artık jet-lag’ın bu istenmeyen etkilerinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. 40’ar dakikalık hamam ve klasik masaj ile ekspres yüz bakımından oluşan paketimiz sizi rahatlatacak ve tazeleyecek.

Süre: 120 dk.