Loading..

Ruhunuzu ve Bedeninizi Yenileyin

The G Hotels Istanbul, şehrin kalbinde konumlanmış lüks otelimizde, muhteşem spa ve fitness olanaklarıyla misafirlerimize benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Ruhunuzu ve bedeninizi yenilemek için bizi tercih edin.

Spa: Modern ve zarif tasarımıyla The G Hotels Istanbul Spa, stresten arınmanızı sağlayan Uzman terapistlerimiz eşliğinde, özel masajlar ve vücut bakımları ile tazelik ve yenilenme hissini yaşayın. Hamamlarımız ve özel terapi odalarımızda, zihninizi ve bedeninizi dinlendirin.

Sauna ve Buhar Odası: Sauna ve buhar odalarımızda, vücudunuzun toksinlerden arınmasını sağlayın. Bu etki ile rahatlayın ve yenilenmiş bir hissin keyfini çıkarın.

Fitness: The G Hotels Istanbul Fitness Merkezi’nde, modern ekipmanlarımız ve uzman antrenörlerimiz eşliğinde sağlıklı yaşamınıza başlangıç yapın veya mevcut antrenman programlarınızı güçlendirin. Kardiyo, güç ve esneklik egzersizleriyle formunuzu koruyun ve geliştirin.

The G Hotels Istanbul Spa & Fitness, misafirlerimize unutulmaz bir deneyim sunmak için burada. Ruhunuzu ve bedeninizi yenilemek için bizimle iletişime geçin ve konaklamanızı özel kılın.

İletişim Bilgileri
Bağlar, Mimar Sinan Cd No:35, 34209
Bağcılar/İstanbul

0532 133 87 93
[email protected]

Şubelerimiz

Beatus Spa Türkiye geneli 13 farklı şubesi ile misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyar.
Translate »