Loading..

Radisson Blu Hotel, Ordu’nun büyüleyici atmosferinde sizlere benzersiz bir spa ve fitness deneyimi sunuyor. Modern tesisimizde, rahatlamanın ve sağlıklı yaşamın tadını çıkarın.

 

Spa: Günün yorgunluğunu atmak ve kendinize özel bir zaman ayırmak için spa olanaklarımızı keşfedin. Uzman terapistlerimizin eliyle, özel masaj ve vücut bakımlarıyla gevşeyin ve yenilenin. Terapilerimize özel tasarlanmış odalarımızda, zihninizi ve bedeninizi dinlendirirken huzur bulacaksınız. Sauna Fin hamamını kullandıktan sonra ve Türk hamamı deneyimi ile tam olarak arınmış olacaksınız.

 

Fitness: Formda kalmak ve enerjinizi yüksek tutmak için modern fitness merkezimizde egzersiz yapın. Son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli antrenörlerimizle, kişiselleştirilmiş antrenman programları sunuyoruz. Kardiyo, güç ve esneklik egzersizleriyle sağlıklı yaşam yolculuğunuzu destekliyoruz.

 

Yüzme Havuzu: Özel yüzme havuzumuzda serinleyin ve günün stresinden arının. Ferah ve temiz ortamımızda yüzmenin keyfini çıkarın. Havuz başındaki dinlenme alanlarımızda, denizin huzur verici manzarası eşliğinde dinlenin.

İletişim Bilgileri

Nizamettin, Boztepe Kümevleri Mevkii No:54 /1, 52000
Altınordu/Ordu

0543 911 52 52
[email protected]

Şubelerimiz

Beatus Spa Türkiye geneli 13 farklı şubesi ile misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyar.
Translate »