Ana Sayfa Türk Hamamı

Türk Hamamı

Sıcak su ve buharın ciltten başlayan olumlu etkisi tüm vücudunuza yayılsın. Toksinlerden arındırıcı etkisi ile Türk Hamamı kas ağrılarınıza iyi gelecek, stresin olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak adına size huzurlu ve rahat bir ortam sunacak. Yüzlerce yıllık bir kültürü yaşamak ve eşsiz Türk Hamamı deneyimi ile yenilenmek için kendinize muhakkak fırsat yaratın.

Paşa Hamamı
İsteğinize göre tüm vücudunuz keselenebilir ya da arzunuza göre sadece vücudu kaplayan aromatik sabun köpükleri cildiniz temizlenerek canlandırır ve rahatlatır.
Süre : 40 dk.

Şehrazat Hamamı
Paşa Hamamı’na ek olarak, özel aromatik yağlar ve dairesel hareketler ile yapılan masajda, kafa derisine, ellere ve ayaklara yoğunlaşılarak beden yeniden canlandırılır.
Süre : 55 dk.

Sultan Hamamı
Özel günler için hazırlanmış olan bu masaj, seçiminize göre üzüm veya kahve çekirdekleri, esmer şeker, kahve ya da bal kristalleriyle yapılan vücut peelingiyle başlar. Siz aromatik köpüklerle kaplı bir şekilde uzanırken, başınıza, ellerinize ve ayaklarınıza özel yağlar eşliğinde daire-sel hareketlerle masaj yapılır. Geleneksel şerbet ikramıyla son bulur.
Süre : 80 dk.