Ana Sayfa Vücut Bakımı

Vücut Bakımı

Sadece yüzünüzün değil, tüm vücudunuzun özel ilgi ve bakıma ihtiyacı vardır. Çeşitli uygulamalarla vücudunuza yaptıracağınız bakım kan dolaşımınızı düzenleyecek, lenfatik dolaşımı hızlandıracak ve cildinize elastikiyet kazandırarak zamanın izlerini silmenize yardımcı olacak. Beatus SPA’nın vücut bakımı adına sunduğu seçenekleri değerlendirin, size en uygununu seçin ve profesyonel bir bakımın keyfini çıkarın.

Saf Altın, asırlar boyu ayrıcalıklı ve varlıklı kişilerce genç ve güzel bir cildin sırrı olarak kullanılmıştır. Teknolojide ve kimya endüstrisinde yaşanan gelişmeler, bu antik sırdan günümüzde de sonuna dek faydalanılabilmesini olanaklı kılmaktadır. Üstelik artık bunun için bir kraliçe olmanız da gerekmiyor. Altın, kolajen azalmalarını ve elastikiyet bozulmalarını yavaşlatarak ciltteki sarkmaları önler. Cildin bazal katmanında hücre çoğalmasını tetikleyerek sağlıklı ve dayanıklı cilt hücrelerinin oluşmasını sağlar ve böylelikle ciltte sıkılaşma etkisi yaratır.Özel Altın Bakımı ile üstün nemlendirme formülüne sahip Gamma PGA ile cilde taşınır. Bu formül, nemi içeride tutarak cildi daha pürüzsüz ve elastik bir görünüme kavuşmaya hazırlar. Serbest radikalleri yok eder. Cilde zarar veren serbest radikallerle savaşarak cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur. Ciltte pırıl pırıl, ışıltılı bir görünüm sağlar.

Süre : 75 dk.

Mikro granüller halinde yosun; vücudu toksin maddelerden arındırır, sıkılaştırır ve metabolizmayı uyarır. Su ve yağ birikiminin azaltılmasında yardımcı olur ve aynı zamanda etkili şekilde nemlendirme özelliğine sahiptir. Deri ve dokular minerallerle ve vücudun gereksinim duyduğu elementlerle beslenir, etkili bir biçimde huzur duygusunu arttırır.

Süre : 55 dk.

Yanlış beslenme, düzensiz uyku, sık kilo alıp verme, doğumlar ve daha pek çok etkenle kendini gösterebilen selülit oluşumu, pek çok kadının ortak sorunudur. Beatus SPA olarak profesyonel ellerle uyguladığımız Anti-Selülit Vücut Sıkılaştırıcı bakım, düzenli olarak tatbik edildiğinde selülit sorunu ile başa çıkmanızda en büyük yardımcınız olacaktır.

Süre : 55 dk.

Saf su yosunu içeren jel, oldukça zengin mineral ve vitamin içeriği ile toksinleri atmak, cilde yeniden mineral kazandırmak ve cilt dokularını gerginleştirmek için kullanılır. Yorgun ve dolaşım problemi olan bacaklar için de ideal bir bakımdır.

Süre : 60 dk.

Vücudunuzda doğanın gücünü hissedin, adeta mutfağınızdan vücudunuza doğru gelen enerjiyi farkedeceksiniz. Şımartıcı, yoğun nem ve ihtiyacınız olan tüm mineralleri delicattessen serisinin nefis kokuları ile cildinizde ve bütün vücudunuzda yaşayacaksınız.

Vücut elastikiyetinin yeniden kazanılmasında etkili sıcak bakımdır. Yoğun etken maddeler ve sıkılaştırma etkisi olan yosun sayesinde elastin dokuya destek sağlanır. Düzenli uygulamayla birlikte vücudun istenilen forma kolaylıkla kavuşması sağlanır.

Süre : 75 dk.

Vücut elastikiyetinin yeniden kazanılmasında etkili sıcak bakımdır. Yoğun etken maddeler ve sıkılaştırma etkisi olan yosun sayesinde elastin dokuya destek sağlanır. Düzenli uygulamayla birlikte vücudun istenilen forma kolaylıkla kavuşması sağlanır.