Ana Sayfa Yüz Bakımı

Yüz Bakımı

Yüzünüz her gün üzerinizde olan elbiseniz. Onu yıpranmalardan korumanın çeşitli yolları var. Biz Beatus SPA olarak yüzünüz için en uygun peeling ve maskeleri uygulayarak yenilenmenize yardımcı oluyoruz. Farklı yüz bakımlarından birini seçerek yüzünüzün ihtiyaç duyduğu desteği ona verin. Yaşlanma etkilerini en aza indirerek, her an ışıl ışıl olmanın tadına varın.

Cilt analizi yapıldıktan sonra, cildin temizlenmesi ve buhar işlemi ile birlikte derinlemesine temizliği ve peeling uygulaması ile başlayan bakımları içermektedir. Her cilt tipine uygun kişiye özel bakım programı ile cilt toksinlerinden arınır, nemlenir, yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanır. İhtiyacınıza yönelik farklı bakımlar şişlikleri ve çizgileri hafifletir, cildin canlılığını geri kazandırır.

Süre : 60 dk.

Cilt analizi yapıldıktan sonra, cildin temizlenmesi ve buhar işlemi ile birlikte derinlemesine temizliği ve peeling uygulaması ile başlayan cildin spesifik ihtiyacına yönelik olarak uygulanan özel bakım programlarıdır. Yoğun nemlendirme, cilt altı dokusunu kuvvetlendirme, sıkılaştırma ve kırışıklıklar ile savaş konularında etkilerini daha bakım esnasında hissetmeye başlayacağınız ve cildinizdeki olumlu yansımalarını uzun süre göreceğiniz bakımlardan oluşmaktadır.

* Selvert Aqua 21
* Optimale DNA Vital
* Vitasphares C Treatment

Süre : 60 dk.

Cildi yaşlanmaya karşı koruyan kişiye özel uygulamalardır. Cilt için gerekli destek maddeleri olan kolajeni kapsayan ve ciltteki Anti-Aging hormonlarının yapımını artıran özler içermektedir. Cilt saf kolajen ile yoğun şekilde nemlendirilir ve sıkılaştırıştırılır. Kırışıklıklar düzeltilir ve yüz hatları netleşir. Anti-Aging bakımında yosundan kazanılan bitkisel hormonlar, cilde genç bir görünüm kazandırır. Cildin doğal yaşlanma süreci yavaşlatılarak kırışıklıkların oluşumu geciktirilir, mevcut kırışıklıkların görünümleri düzeltir.

* Cell Vitale Anti-Age
* Cell Vitale Hydratante
* Cell Vitale Purfiant
* Hyaluronique Ligne
* Peptide Ultra Lifting

Süre : 60 dk.

Saf Altın, asırlar boyu ayrıcalıklı ve varlıklı kişilerce genç ve güzel bir cildin sırrı olarak kullanılmıştır. Teknolojide ve kimya endüstrisinde yaşanan gelişmeler, bu antik sırdan günümüzde de sonuna dek faydalanılabilmesini olanaklı kılmaktadır. Üstelik artık bunun için bir kraliçe olmanız da gerekmiyor. Altın, kolajen azalmalarını ve elastikiyet bozulmalarını yavaşlatarak ciltteki sarkmaları önler. Cildin bazal katmanında hücre çoğalmasını tetikleyerek sağlıklı ve dayanıklı cilt hücrelerinin oluşmasını sağlar ve böylelikle ciltte sıkılaşma etkisi yaratır.Özel Altın Bakımı ile üstün nemlendirme formülüne sahip Gamma PGA ile cilde taşınır. Bu formül, nemi içeride tutarak cildi daha pürüzsüz ve elastik bir görünüme kavuşmaya hazırlar. Serbest radikalleri yok eder. Cilde zarar veren serbest radikallerle savaşarak cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur. Ciltte pırıl pırıl, ışıltılı bir görünüm sağlar.

Süre : 60 dk.

Cildinizde doğanın gücünü hissedin. Adeta mutfağınızdan vücudunuza doğru gelen enerjiyi farkedeceksiniz. Şımartıcı, yoğun nem ve ihtiyacınız olan tüm mineralleri delicattessen serisinin nefis kokuları ile cildinizde ve bütün vücudunuzda yaşayacaksınız.

Süre : 40 dk.

Farklı içerikleri ile Selvert soyulabilen maske derinlemesine nazik bir temizlik sağlar. Kullanım esnasında kan dolaşımını uyarıp hücre yenilenmesini desteklediği gibi cildin doğal fonksiyonlarını yerine getirmesine yardımcı olur. Gözle görülür bir saflıkta yenilenmiş ve yumuşamış bir cilt elde edilmesini sağlar.

Süre : 25 dk.